מגזין הטרנדים של עזריאלי תל אביב

מה זה בעצם טרנד? ואיך אפשר להגדיר אותו?
במשמעותו הפשטנית, טרנד הוא ביטוי לתכתיב חברתי הקובע מה ״נכון״. בפועל, ובחיבור ישיר לעולם האופנה, נהייה אחר טרנדים ובחירה בהם מהווה ביטוי לשילוב בין התכונה האנושית הכה מוכרת - לרצות להיות חלק מקבוצה - לתכונה אנושית נוספת, מוכרת לא פחות - השאיפה לייחודיות. אנחנו מאמצים סגנונות לבוש ופריטים מאפיינים לחיים שלנו מתוך מחשבה שהבחירות האופנתיות שאנחנו עושים מעידות ומספרות לעולם מי אנחנו, מי היינו רוצים להיות.
כשניגשנו לעבוד על הפרויקט שלפניכם, ביקשנו להסתכל על התחום ועולם המושגים הקשור בו בראייה כוללת. מגמות האופנה הגלובליות, כמו גם אלו המקומיות, הן חלק אינטגרלי מהמרקם החברתי שאנחנו חיים בו. חיזוי טרנדים והגדרתם עוסק במסלולי האופנה אבל גם באמנות, תרבות, מוסיקה, סגנון חיים, גישות צרכניות והלכי רוח - אישיים וציבוריים. כקניון האופנה המוביל בישראל, בחרנו לנסות ולהגדיר, לנבא, לבנות עבורכם רשימת טרנדים מקיפה ורב גונית לעונה הקרובה. במקביל, מתוך רצון להנגיש את הטרנדים לקהל הלקוחות שלנו ולייצר פלטפורמה תכנית ופונקציונאלית כאחד, חיברנו בין כל אחד מהטרנדים לפריטים ספציפיים הנמכרים בקניון, כולם מוצגים בפרויקט, רבים מהם בהנחות ומבצעים מיוחדים שגייסנו במיוחד עבורכם.
כעת, לאחר עבודה מאומצת אנחנו שמחים ונרגשים להגיש לכם את מגזין הטרנדים של עזריאלי תל אביב לחורף 2017. המגזין מציג לפניכם את הטרנדים החמים והנכונים לעונה הקרובה תוך שהם מאורגנים לפי תחומי עניין ובשיוך למותגים המובילים הפועלים אצלנו כחלק מתמהיל העסקים המגוון בקניון.
בסיועו של המגזין, אנו מאמינים שעונת החורף הקרובה תהיה אופנתית יותר, חברתית יותר ומעודכנת הרבה יותר.
שלכם,
קניון עזריאלי תל אביב