תכשיטי מילר | טבעת מקולקציית פסוונטו | 2240
+
חזרה לגריד

סופרמודלס

תכשיטי מילר

הקאמבק הגדול של שנות ה90 העליזות, והפעם השאלה היא לא מה, אלא מי?

הסופרמודלס- או בעברית, דוגמניות העל, הן אולי הסממן הזכיר ביותר של אותן שנים. נעמי קמבל, קלאודיה שיפר וסינדי קרופורד הן לא רק דוגמניות, הן סמל. אייקונים גדולים בהרבה מהמותג אותו הן מייצגות. לכן היה זה צעד מבריק של מותג העל בלמיין ללהק את שלושתן יחד לקמפיין החורף שלו ולזהות את הטרנד.

אחרי כמעט שני עשורים בהם סבלו דוגמניות מזהות מטושטת, לעיתים אפילו ריקנית, הגיחו כוכבות כמו קנדל ג׳אנר וג׳יג׳י חדיד והוכיחו מחדש שהן לא רק פרצופים יפים ,הן בעלות עסקים, ומותג מתוחזק היטב בפני עצמן. זאת תוך הבנה שהידידות בין שתיהן והעובדה שהן נצפות יחד בכל אירוע, רק מרימה ומחזקת את המגמה בכלל וכל אחת מהן בנפרד.

ברשת Miller הישראלית, הגישו השנה קמפיין מופלא ומהודק בכיכובן של דומניות העל הותיקות והמקומיות- שירז טל, שירלי בוגנים ושלי גפני. הפנים המוכרות והחזקות בשילוב התכשיטים החלומיים יצרו תמונה שנותנת את הכבוד לאופנה ישראלית. קלאסית, חזקה ואיכותית.

שנים רבות שב-Miller מעניקים שירות אישי, מקצועי ואמין בבית המלאכה הפרטי, ובזכות צוות הצורפים המקצועי והעבודה היומיומית מול הקהל, ניתן להתאים את הייצור לחלומה של כל לקוחה.

וויש ליסט
קופון הנחה
שיתוף

תכשיטי מילר

טרנד: סופרמודלס
פריט: טבעת מקולקציית פסוונטו
מחיר: 2240
וויש ליסט
שיתוף
קופון הנחה
שתפו את הטרנד: