פול אנד בר | ג׳קט אופנוענים ורוד | 269
+
חזרה לגריד

פמיניזם מתקתק

פול אנד בר

״הכל אפשרי עם קצת אור שמש וצבע ורוד״ אמרה המעצבת האגדית לילי פוליצר לפני כמעט חמישים שנה.

הרבה עבר על הצבע הנשי מאז וגם הרבה חברות שניסו לנכס אותו לעצמם. ברבי, בזוקה, שמלות פרחוניות ובגדי בלרינות הם חלק מהאסוציאסציות הילדותיות והאופטימיות שעולות כשחושבים על ורוד.

אך 2017 מסתמנת כפריצת דרך עבור הצבע הורוד, והוא הכוכב הבלתי מעורער של הרגע. כבר בחורף הקודם הכריזה ענקית הצבע ״פנטון״ על ורוד פסטורלי כגוון של העונה שסחף אחריו גל מרשים של חשיבה בוורוד- קמפיינים המתבססים על הצבע, עיצוב מוצר ואריזות ושפע של פריטים ורודים שצצו על מדפי הרשתות. מהרומנטיות הוורדרדה של קלואה דרך גרסאות הויניל העוצמתיות של לקוסט, ההתייחסות המסיבית לגוון הוורוד העניקה לגיטימיות לכל תתי- גווניו. מפוקסיה בולט ועד גווני פודרה.

הסיבה לפופולריות המחודשת של הצבע, היא שמעסיקה ללא היכר את מומחי התחום. שכן יש משהו אירוני, אפילו הומוריסטי בורוד החדש. אמניות צעירות כמו הצלמת פטרה קולינס  בוחרות להשתמש בו לצילומים באוירה נערית ומיניות בעלת גבולות מטושטשים. האמירה החדשה מאחורי השימוש המתקתק היא מרעננת- הפמיניסיטיות החדשות לא מתחבאות מאחורי לבוש גברי, או חוסר באסטטיקה. הן נשיות, ואפילו ילדותיות אבל גם מודעות, חזקות ועצמאיות .

בתוך ים הורוד שעוטף אותנו העונה, בולט בסגנונו ג׳קט אופנוענים בורוד עז של חברת pull & bear, והוא שילוב מושלם בין גזרה צעירה ובועטת לצבע הנשי והפוליטי החדש.

וויש ליסט
שיתוף

פול אנד בר

טרנד: פמיניזם מתקתק
פריט: ג׳קט אופנוענים ורוד
מחיר: 269
וויש ליסט
שיתוף
שתפו את הטרנד: